Rangiranje zasnovano na bodovima osvojenim u UEFA Konferencijska liga utakmicama.
Napomena: Statistika preciznosti je takođe specifična za ovu ligu.
| Rang↑ | Igrač | Bodovi | Preciznost | Domaćin | Neriješeno | Gost |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
#1
|
17 |
72.2%
(13/18)
|
100.0%
(10/10)
|
50.0%
(2/4)
|
25.0%
(1/4)
|
|
|
#2
|
16 |
66.7%
(12/18)
|
81.8%
(9/11)
|
33.3%
(1/3)
|
50.0%
(2/4)
|
|
|
#3
|
15 |
55.6%
(10/18)
|
87.5%
(7/8)
|
40.0%
(2/5)
|
20.0%
(1/5)
|
|
|
#4
|
15 |
66.7%
(12/18)
|
83.3%
(10/12)
|
N/A
(0/0)
|
33.3%
(2/6)
|
|
|
#5
|
15 |
61.1%
(11/18)
|
100.0%
(8/8)
|
28.6%
(2/7)
|
33.3%
(1/3)
|
|
|
#6
|
15 |
61.1%
(11/18)
|
88.9%
(8/9)
|
25.0%
(1/4)
|
40.0%
(2/5)
|
|
|
#7
|
14 |
61.1%
(11/18)
|
88.9%
(8/9)
|
25.0%
(1/4)
|
40.0%
(2/5)
|
|
|
#8
|
13 |
55.6%
(10/18)
|
87.5%
(7/8)
|
25.0%
(1/4)
|
33.3%
(2/6)
|
|
|
#9
|
12 |
66.7%
(12/18)
|
66.7%
(12/18)
|
N/A
(0/0)
|
N/A
(0/0)
|
|
|
#10
|
12 |
55.6%
(10/18)
|
81.8%
(9/11)
|
0.0%
(0/2)
|
20.0%
(1/5)
|
|
|
#11
|
10 |
38.9%
(7/18)
|
71.4%
(5/7)
|
0.0%
(0/2)
|
22.2%
(2/9)
|
|
|
#12
|
10 |
38.9%
(7/18)
|
71.4%
(5/7)
|
12.5%
(1/8)
|
33.3%
(1/3)
|
|
|
#13
|
8 |
22.2%
(4/18)
|
N/A
(0/0)
|
22.2%
(4/18)
|
N/A
(0/0)
|
|
|
#14
|
6 |
33.3%
(6/18)
|
75.0%
(6/8)
|
0.0%
(0/2)
|
0.0%
(0/8)
|
|
|
#15
|
4 |
11.1%
(2/18)
|
N/A
(0/0)
|
N/A
(0/0)
|
11.1%
(2/18)
|